Sustainable Travel International partnerem International Council of Tourism Partners

Sustainable Travel International dołączyła do partnerów strategicznych International Council of Tourism Partners. Obydwie organizacje działają na rzecz promocji i rozwoju odpowiedzialnej i zrównoważonej turystyki. Dzięki połączeniu swoich sił, obydwie organizacje mają nadzieję na przyspieszenie tego procesu.

Ictp_logo
International Council of Tourism Partners to organizacja działająca na rzecz rozwoju turystyki zrównoważonej i odpowiedzialnej społecznie. ICTP działa zgodnie z Milenijnymi Celami Rozwoju ONZ oraz Globalnym Kodeksem Etyki w Turystyce. Jednym z podstawowych programów ICTP to Destination Alliance, którego celem jest umożliwienie połączonych działań marketingowych, PR-owych, edukacyjnych i lobbingowych krajom, regionom i miastom (działania przeznaczone są przede wszystkim dla małych i średnich destynacji). ICTP jest organizacją bardzo młodą, bo powstała zaledwie kilka miesięcy temu, a oficjalny launch będzie ogłoszony dopiero podczas targów World Travel Market w Londynie w listopadzie 2011. Więcej na stronie ICTP.
Sti_logo

Sustainable Travel International to globalny lider w rozwoju zrównoważonej turystyki. Misją STI jest promowanie zrównoważonego rozwoju poprzez odpowiedzialną turystykę oraz organizację programów, które pomogą turystom, przedsiębiorstwom i destynacjom w ochronie środowiska naturalnego, zachowaniu dziedzictwa kulturowego oraz rozwoju gospodarczym. STI zapewnia całościowe spojrzenie na zrównoważony rozwój w sektorze turystycznym poprzez prowadzenie wielu programów, które przynoszą trwałe i konkretne rozwiązania dla problemów, z którymi boryka się branża turystyczna. Więcej szczegółów na poniższym filmie oraz na stronie STI.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


8 + = piętnaście